Hei! Vuoden 2013 päivät lähenevät loppuaan, joten totuttuun tapaan vois olla kiva kertailla menneen vuoden kohokohtia, valkata parhaat kirppislöydöt sekä muistella hauskimpia projekteja. Eli tässä näitä tulee – viime vuosi kuvina ja linkkeinä!
Parhaat elämäntapahtumat / Best life events
Ainan syntymä | Naimisiinmeno | Lomamatka |
Parhaat löydöt ja kirppislöydöt / Best finds
Bertoia Side Chair | Punaiset roskikset | Sarpanevan pata | Kissa-kello |
Parhaat reseptit / Best recipes
Vuohenjuusto quesadillat | Tiramisu | Sekametelisoppa |
Parhaat hankinnat / Best purchases
About a Chair | Ikean hylly | ENO-kynttelikkö |
Parhaat projektit ja DIY-ideat / Best projects and DIYs
Polka dot -tapetti | 616-tuolin kunnostus | Olohuoneen muutos |
Mukavimmat juhlat / Nicest parties and holidays
Pääsiäinen | Äitienpäivä | Paavon synttärit | Joulu |
Hauskimmat blogiyhteistyöt / Nicest blog co-operations
Lapuan Kankurit | Meira |
Parhaat bloggaushetket / Best time blogging
Arabian kattauskilpailun voitto | Vaasalaiset bloggaajat | Indiedays Inspiration Blog Awardsien sisustuskategorian voitto |
Here are some of the best events, projects, recipes and things I´ve done in 2013, yey! Texts written with bold are links to the old posts in case you want to read them aswell! 🙂
Voisipa sanoa että mukavan kuuloinen vuosi ollut sinulla. 🙂
Mielettömän kauniita kuvia ja varmasti takana yksi elämän ikimuistoisimpia vuosia. Oli kyllä ansaittu voitto sisustuskategoriassa, teillä on niin tyylikästä, että päätä huimaa.
I-HA-NA RUOKAPÖYTÄ! Kuolen kateudesta.
Looks like you´ve had a great year, I´m sure the next will be even better!
Himellyttäviä kuvia 🙂
Onpa hauska vuosikooste tämä teemoittain tehty. Summaa hyvin mainion blogisi 🙂
Sulla on ollut mitä mainioin ja tuoteliain vuosi!
Onnellista Uutta Vuotta!
t. Elsa
Tosi upeita kuvia ja ihana tunnelma! Oikein hyvää uutta vuotta <3
Anteeksi kun kysyn, mutta onko lapsesi terve, metrin pään isoa kokoa
T. Sairaan lapsen äiti, päänkokoa selvitetty, vikaa ei ole vielä löydetty
Uskoisin, että on ihan terve. Kukaan ei ennen kommenttiasi ole kiinnittänyt huomiota asiaan enkä itsekään ole moista huomannut. Valokuvat aina vääristävät myös suhteita.
mistä oeltkaan löytänyt vanerist pääsiäistiput. jouluksi metsästin vanerisia kuusenkoristeita joihin ihastuin Berliinissä ja löysinkin muutamia mutta melko laiha saalis silti, Berliinistä kun en ehtinyt yhtään ostamaan.
Hei, nämä on Vaasan Kuntsi-nimisestä modernintaiteenmuseon kaupasta – valitettavasti pakkaus ei ole enää tallessa, jotta voisin kertoa valmistajan/merkin 🙁
Hyvä vuosi sinulla, mukava postaus lukea.